Atribuită Cumpărare directă

SUGAMMADEXUM/ Sugammadex Rompharm 100mg/ml x 10 flac x 2 ml sol inj (similar BRIDION)

Număr anunț
DA33945495
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33170000-2 · Anestezie si reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.541 RON
Valoare atribuită
3.541 RON
Data publicării
05.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.541 RON

din 3.541 RON estimat