Atribuită
Cumpărare directă
NIPLU LEGATURA JIC 74° 7/8''
- Număr anunț
- DA33946172
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- STERA INDUSTRY SRL (CUI 14613064)
- Cod CPV
- 44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,88 RON
- Valoare atribuită
- 338,88 RON
- Data publicării
- 06.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 08.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.