Atribuită Cumpărare directă

Reparatie cu inlocuire piese de schimb pentru masina de spalat IMESA LM55, DOMUS si uscator UNIMAC

Număr anunț
DA36020949
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
C&C SERVICE MASINI DE SPALAT PROFESIONALE SRL (CUI 38271856)
Cod CPV
42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.516,33 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.516,33 RON