Atribuită Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR PLUS ECRAN DE PROIECTIE

Număr anunț
DA33947439
Autoritate contractantă
COMUNA CIPRIAN PORUMBESCU (PRIMARIA COMUNEI CIPRIAN PORUMBESCU) (CUI 16391789)
Furnizor / câștigător
IT&CONT GROUP SRL (CUI 25578779)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat