Atribuită
Cumpărare directă
Fax Laser A4 Brother 2845 FAX2845YJ1
- Număr anunț
- DA33948092
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ANGHEL SALIGNY BANLOC (CUI 29135251)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.045 RON
- Valoare atribuită
- 1.045 RON
- Data publicării
- 06.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 07.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.