Atribuită Cumpărare directă

Servicii analiză pentru reconfigurare servere

Număr anunț
DA33948384
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat