Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare acces și utilizare platf inf. de management organizational Viva

Număr anunț
DA33948425
Autoritate contractantă
Centrul de Executie Bugetara Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Corabia (CUI 30962791)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat