Atribuită Cumpărare directă

GOSERELINUM / Zoladex (R) 3.6mg x 1 ser.pre-umpluta

Număr anunț
DA33948429
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652200-7 · Terapeutica pentru patologia endocrina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,45 RON
Valoare atribuită
171,45 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,45 RON

din 171,45 RON estimat