Atribuită Cumpărare directă

BX312 Fir sutura polipropilena nr. 2/0 75 cm lungime, ac triunghiular 29,7 mm, 3/8 cerc

Număr anunț
DA33950472
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
447,84 RON
Valoare atribuită
447,84 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447,84 RON

din 447,84 RON estimat