Atribuită Cumpărare directă

TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU PC

Număr anunț
DA33952035
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,60 RON
Valoare atribuită
237,60 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,60 RON

din 237,60 RON estimat