Atribuită Cumpărare directă

CARUCIOR INOX CU DOUA POLITE Dimensiuni: 100 X 60 X 95 CM inaltime

Număr anunț
DA33952494
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.291,18 RON
Valoare atribuită
2.291,18 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.291,18 RON

din 2.291,18 RON estimat