Atribuită Cumpărare directă

ENTEROLERT - TEST PT DERERMINARE ENTEROCOCI DIN APA

Număr anunț
DA33952723
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.044 RON
Valoare atribuită
16.044 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.044 RON

din 16.044 RON estimat