Atribuită Cumpărare directă

Cuier cuiere din PAL scoala de pentru perete cu 10 agatatori duble 1200x300mm 1200 x 300 mm mesteaca

Număr anunț
DA33952756
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1 RIMNICELU (CUI 28278253)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,50 RON
Valoare atribuită
1.417,50 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417,50 RON

din 1.417,50 RON estimat