Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de extindere sistem control acces

Număr anunț
DA33953335
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.246,68 RON
Valoare atribuită
6.246,68 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.246,68 RON

din 6.246,68 RON estimat