Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Deratizare pentru CITO RM SARAT din cadrul D.G.A.S.P.C. Buzau

Număr anunț
DA36016606
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
SILVUCUTAC SRL (CUI 28192984)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
529,92 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,92 RON