Atribuită Cumpărare directă

Televizor non smart Diagonala display 101 cm

Număr anunț
DA33953613
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376,72 RON
Valoare atribuită
1.376,72 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.376,72 RON

din 1.376,72 RON estimat