Atribuită Cumpărare directă

RCM - ROLA MEDICALA 80JOINT 60 CM ANTIBACT.

Număr anunț
DA33954424
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,32 RON
Valoare atribuită
472,32 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,32 RON

din 472,32 RON estimat