Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de Accidente a Calatorilor si RCA

Număr anunț
DA33954576
Autoritate contractantă
Primaria orasului Copsa Mica (CUI 4406207)
Furnizor / câștigător
FORSAFE BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 31314909)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.592,90 RON
Valoare atribuită
3.592,90 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.592,90 RON

din 3.592,90 RON estimat