Atribuită Cumpărare directă

Servicii inchiriere scena mobila, sunet si lumini pt festivalul ”Porcul de Bazna”

Număr anunț
DA33954939
Autoritate contractantă
Comuna Bazna (CUI 4307050)
Furnizor / câștigător
COBRA SOUND SRL (CUI 18580105)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat