Atribuită Cumpărare directă

NOCOLYSE - Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete pe cale aeriana prin nebulizare

Număr anunț
DA33955136
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat