Atribuită Cumpărare directă

Usi PVC.

Număr anunț
DA33955609
Autoritate contractantă
COMUNA PLOSCUTENI (CONSILIUL LOCAL PLOSCUTENI) (CUI 15534716)
Furnizor / câștigător
THERMO PTKAISA S.R.L. (CUI 41695592)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.765 RON
Valoare atribuită
11.765 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.765 RON

din 11.765 RON estimat