Atribuită
Cumpărare directă
Patura ignifuga, dimensiuni 1,2 m x 1,8 mStingator portabil cu spuma model SCATN 6 - clasa F
- Număr anunț
- DA33955615
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
- Furnizor / câștigător
- SPEED FIRE PROTECTION SRL (CUI 29534899)
- Cod CPV
- 39525400-2 · Paturi ignifuge (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.131 RON
- Valoare atribuită
- 1.131 RON
- Data publicării
- 06.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 07.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.