Atribuită Cumpărare directă

PACHET RPODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA33955663
Autoritate contractantă
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850,20 RON
Valoare atribuită
1.850,20 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850,20 RON

din 1.850,20 RON estimat