Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta sistem management al studentilor din cadrul UPB - ref nr 84834

Număr anunț
DA33955760
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
ESENDATA SRL (CUI 36833435)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152.500 RON
Valoare atribuită
152.500 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152.500 RON

din 152.500 RON estimat