Atribuită
Cumpărare directă
Roleta Zebra C 502 si / sau C 501
- Număr anunț
- DA33955778
- Autoritate contractantă
- Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
- Furnizor / câștigător
- GINOVI SISTEM SECURITY SRL (CUI 32623198)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.599,20 RON
- Valoare atribuită
- 38.599,20 RON
- Data publicării
- 06.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 07.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.