Atribuită Cumpărare directă

SAPA EGALIZARE , TOP 1 ADEPLAST, 30KG

Număr anunț
DA36021970
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
ELMECO COMPANY 98 SRL (CUI 10638520)
Cod CPV
44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.659 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.659 RON