Atribuită Cumpărare directă

Electrozi defibrilare ADULTI Lifepack /EDAN/ Reanibex/Medtronic/Cardioline/Mindray / COMEN

Număr anunț
DA33956154
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.256 RON
Valoare atribuită
21.256 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.256 RON

din 21.256 RON estimat