Atribuită Cumpărare directă

Consolidare cladire spital clinic judetean de urgenta “Sf. Apostol Andrei” din Mun. Galati, jud GL

Număr anunț
DA33956490
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
CONSVIZOR SRL (CUI 24728355)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat