Număr anunț
DA33956582
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMANZIALĂ SPECIALĂ PENTRU SURZI NR. 1 (CUI 5054834)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026,65 RON
Valoare atribuită
2.026,65 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.026,65 RON

din 2.026,65 RON estimat