Atribuită Cumpărare directă

Papetarie Barcanesti

Număr anunț
DA33956663
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,51 RON
Valoare atribuită
1.260,51 RON
Data publicării
06.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,51 RON

din 1.260,51 RON estimat