Atribuită Cumpărare directă

Aspirator Karcher WD 3 V-15/4/20, cu sac, multifunctional, aspirare uscata si umeda, 15 l, 1000 W

Număr anunț
DA33957390
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,99 RON
Valoare atribuită
389,99 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,99 RON

din 389,99 RON estimat