Atribuită Cumpărare directă

Plasa eventratie compozit 30*50 mm

Număr anunț
DA33957495
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.390 RON
Valoare atribuită
3.390 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.390 RON

din 3.390 RON estimat