Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara alba liniata, muzica (2400x1050)

Număr anunț
DA33958350
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE IONEL PERLEA (CUI 4365298)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.005 RON
Valoare atribuită
1.005 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.005 RON

din 1.005 RON estimat