Atribuită
Cumpărare directă
AMENAJARE PLATFORMA PUBELE GUNOI MENAJER IN C
- Număr anunț
- DA33958449
- Autoritate contractantă
- COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
- Furnizor / câștigător
- HARABAGIU NICU-MIHĂIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42590187)
- Cod CPV
- 34951000-8 · Platforme de acces (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.201 RON
- Valoare atribuită
- 39.201 RON
- Data publicării
- 07.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 13.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.