Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE R 4039- PN TAVI

Număr anunț
DA36020967
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL (CUI 25045148)
Cod CPV
33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.722,05 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.722,05 RON