Atribuită Cumpărare directă

EXECUTAT PLATFORMA BETONATA GROSIME 35 CM REZERVATIE ARHEOLOGICA TARGSORUL VECHI

Număr anunț
DA33962464
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
DAX SAILE SRL (CUI 27277837)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.684,96 RON
Valoare atribuită
28.684,96 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.684,96 RON

din 28.684,96 RON estimat