Atribuită
Cumpărare directă
pachet legume fructe
- Număr anunț
- DA33962663
- Autoritate contractantă
- LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
- Furnizor / câștigător
- DANIN BEAUTY S.R.L. (CUI 32984303)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.344,04 RON
- Data publicării
- 07.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 08.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.