Atribuită Cumpărare directă

DEZINSECTIE/DEZINFECTIE/DERATIZARE

Număr anunț
DA33963231
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRACHE POENARU (CUI 2541762)
Furnizor / câștigător
DIRECŢIA JUDEŢEANĂ PENTRU PROTECŢIA PLANTELOR VÂLCEA (CUI 26176958)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.696 RON
Valoare atribuită
4.696 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.696 RON

din 4.696 RON estimat