Atribuită Cumpărare directă

Set 100 Manusi de examinare nitril nepudrate (S,M,L)

Număr anunț
DA33963906
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat