Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE MEDICAMENTE PT SISTEMUL NERVOS PT CRRN HARLAU

Număr anunț
DA33965047
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.239,30 RON
Valoare atribuită
4.239,30 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.239,30 RON

din 4.239,30 RON estimat