Atribuită Cumpărare directă

HARTIE PENTRU AMBALARE KRAFT

Număr anunț
DA33965288
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARI SERICICOLE BANEASA BUCURESTI (CUI 46334807)
Furnizor / câștigător
SEAD SIMBOL SRL (CUI 16316310)
Cod CPV
37823900-2 · Hartie kraft (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat