Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb pentru autovehicule

Număr anunț
DA33965798
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Salubrizare al Orasului Targu Lapus (CUI 38567500)
Furnizor / câștigător
TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI 31749296)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.255,99 RON
Valoare atribuită
2.255,99 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.255,99 RON

din 2.255,99 RON estimat