Atribuită Cumpărare directă

Usa metálica antiefractie, antifoc, marca Superlock, model SL 7020, dubla asimetrica

Număr anunț
DA36012729
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIVE DOORS STYLE SRL (CUI 29080075)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
62.688,84 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.688,84 RON