Atribuită Cumpărare directă

Sevicii organizare masă

Număr anunț
DA33967636
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
HOTEL GRADINA MORII S.R.L. (CUI 40709827)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283 RON
Valoare atribuită
1.283 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
08.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283 RON

din 1.283 RON estimat