Atribuită Cumpărare directă

Turneul campionilor la Kures 09.09.2023

Număr anunț
DA33967867
Autoritate contractantă
uniunea democrata a tatarilor turco musulmani din romania (CUI 4707528)
Furnizor / câștigător
ATEŞ-DIL BUSINESS S.R.L. (CUI 44652952)
Cod CPV
15115200-9 · Carne de oaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.000 RON
Valoare atribuită
55.000 RON
Data publicării
07.09.2023 11:10
Data finalizării
07.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.000 RON

din 55.000 RON estimat