Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE CARDIOLOGIE

Număr anunț
DA36014689
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
Furnizor / câștigător
TUDORAN M. ALEXANDRU - MEDIC PRIMAR MEDICINĂ INTERNĂ, CARDIOLOGIE, ECOGRAFIE (CUI 22741854)
Cod CPV
85121231-1 · Servicii de cardiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON