Atribuită Cumpărare directă

Cablu Intermediar SpO2, Senzor SpO2

Număr anunț
DA33968323
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.901 RON
Valoare atribuită
3.901 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
12.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.901 RON

din 3.901 RON estimat