Atribuită
Cumpărare directă
bancă stradala cu structură metalica/cos de gunoi
- Număr anunț
- DA33968695
- Autoritate contractantă
- COMUNA FARCASA (CUI 2614171)
- Furnizor / câștigător
- ANILENA INSTAL S.R.L. (CUI 29244216)
- Cod CPV
- 39113600-3 · Banci (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.850 RON
- Valoare atribuită
- 14.850 RON
- Data publicării
- 08.09.2023 11:10
- Data finalizării
- 11.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.