Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa anvelope cauciuc cauciucuri pneu pneuri 185/65/15 185/65 R15 185/65R15 88T iarna BARUM

Număr anunț
DA33968887
Autoritate contractantă
Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027,68 RON
Valoare atribuită
1.027,68 RON
Data publicării
08.09.2023 11:10
Data finalizării
11.09.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027,68 RON

din 1.027,68 RON estimat