Atribuită Cumpărare directă

Eprubete ISOLAB, O 16 mm, 100 buc/pk

Număr anunț
DA36020115
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
191,28 RON
Data publicării
26.06.2024 13:52
Data finalizării
27.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,28 RON